3PLY BODY COPPER CLAD FRYPAN

Опис:

This wok is made of 3-ply composited material copper clad with fast and even heat retention, подобра спроводливост на топлина со подебели wallsидови, различни големини се прифатливи.

Дета Product за производот

Ознаки на производи

3PLY BODY COPPER CLAD FRYPAN

This wok is made of 3-ply composited material copper clad with fast and even heat retention, подобра спроводливост на топлина со подебели wallsидови, различни големини се прифатливи.

Број на модел: SC639
Место на потекло: Гуангдонг, Кина
Материјал: Метал
Дебелина: 2.5ММ
Облик: stright shape cut edge
Тело: composited 3ply material copper clad
Капакот: high quality glass lid
Рачка и копче: casted stainless steel handle and knob as pricture
Заврши: Non-stick inner and mirror polish outer
Сервис: ОДМ, OEM достапен
Тип: wok
Карактеристика: Еколошки
Тип на метал: 3Ply copper clad
Состав: Stainless Steel composite body

Детали за пакување

Пакување: Неткаен торба за капак и тело, надвор пакување кутија за подароци.
4се поставува во безбеден господар картон
Логото може да се ископи, печатење на свила, гравирање & ласер
дизајн на лого & пакување како услов на клиентот

45денови по потврдувањето на нарачката со 30% депозит

Детали за производот
Модел 3PLY BODY COPPER CLAD FRYPAN
Големина(цм)
28×9.0CM 34×10.0CM
30×9.5CM 36×10.5CM
32×10.0CM 40×11.0CM
Материјал челик 304 0.5mm+alu. 1.5mm+copper 0.5mm
Услови на трговија
MOQ
500 Персонални компјутери
Детали за испорака 45 -55дена по депонирањето
Услови на плаќање Т / Т(30% однапред,70% пред пратката)


П.:Кои се вашите цени?
А:Нашите цени се предмет на промена во зависност од различните спецификации на потребите на клиентите, главно до различен материјал, големини, дебелина, додатоци и пакување. .Ние ќе ви испратиме точна цена врз основа на вашиот кориснички услов.

П.:Можете ли да произведете според примероците или цртежите?
А:Да, имаме богато искуство во ОЕМ / Услуга ОДМ и соработка со големи брендови за 15 години ,можеме да произведеме по ваши примероци или технички цртежи , можеме да ги градиме калапите за ваши сопствени барања.

П.:Кои се вашите услови за плаќање?
А:Општо прифаќаме LC на повидок или T / T плаќање. За редовни нарачки, Услови на плаќање 30% депозит,целосна исплата пред породувањето.

П.:Кое е водечкото време?
А:Обично трае 45 до 55 денови за прва нарачка по потврда на примерокот и приемот на вашата авансно плаќање.

П.:Дали овие тави ја готват мојата храна многу побрзо?
А: Да. Ова е прибор за готвење со перформанси. Се загрева многу брзо, бидејќи алуминиумот е составен во средината на идот, тој е најдобриот топлински спроводник, и може да се загрее подолго време поради подебелите wallsидови.

П.:Можете ли да гарантирате безбедна и сигурна испорака на производи?
А:Секако, можеме да ви помогнеме да ја испорачате стоката до вашето пристаниште во едношалтерска услуга од страна на нашиот сопствен шпедитер. Нашиот шпедитер ќе ги обезбеди сите документи подготвени навреме како што ви е потребно ,и осигурете се дека испораката на производи е безбедна и безбедна со пакување со многу квалитетен квалитет

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА