5Наместете го целиот обложен челик 17pcs валани рабови сет садови

Опис:

Овој сет е изработен од 5-слоен составен материјал челик обложен со брзо и рамномерно задржување на топлина, подобра спроводливост на топлина со подебели wallsидови, компатибилна со индукција. Рачката е дизајнирана да остане ладна при долго загревање.

Дета Product за производот

Ознаки на производи

5Наместете го целиот обложен челик 17pcs валани рабови сет садови

Овој сет е изработен од 5-слоен составен материјал челик обложен со брзо и рамномерно задржување на топлина, подобра спроводливост на топлина со подебели wallsидови, компатибилна со индукција. Рачката е дизајнирана да остане ладна при долго загревање.

Број на модел: SC641
Место на потекло: Гуангдонг, Кина
Материјал: Метал
Дебелина: 2.5ММ
Облик: Саксии со исправен облик, тенџере, чекор& широк раб на жлеб
Тело: составен челик од 5 материјали, сите обложени како што следува:
0.5mm 304 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm AL3000 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm 430
Капакот: 1.0mm капак 304
Рачка и копче: Лиење S / S рачка &копче како прокти
Крај:
Индукциско дно
Заврши: сатенски лак внатрешен и лак за огледало надворешно
Сервис: ОДМ, OEM достапен
Тип: Комплети за садови
Карактеристика: Еколошки
Тип на метал: Композитен нерѓосувачки челик, целото тело облечено
Состав: 5Намачкајте го сите валани рабови во обложен челик

Детали за пакување

Пакување: Неткаен торба за капак и тело, пакување кутија за подароци.
2се поставува во безбеден господар картон
Логото може да се ископи, печатење на свила, гравирање & ласер
дизајн на лого & пакување како услов на клиентот

45денови по потврдувањето на нарачката со 30% депозит

Детали за производот
Модел 5Наместете го целиот обложен челик 17pcs валани рабови сет садови
Големина(цм)
16 × 8.5 тенџере со см. капак 5-то тело
20 × 10.0 тенџере со см. капак 5-то тело
20 × 9.5 см пароброд w / o капак еднослојно тело
19 × 9.5 тенџере со см. капак 5-то тело
26 × 14 тенџере со см / капак 5-ка тело
26 × 7.0 cm frypan w / o капак 5ply тело
26 × 8.0 см купола покритие 5ply тело
РАК И 5 CUPS FIT 26CM PAN челик од еден слој
Материјал 0.5mm 304 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm AL3000 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm 430
Услови на трговија
MOQ
500 Персонални компјутери
Детали за испорака 45 -55дена по депонирањето
Услови на плаќање Т / Т(30% однапред,70% пред пратката)


П.:Кои се вашите цени?
А:Нашите цени се предмет на промена во зависност од различните спецификации на потребите на клиентите, главно до различен материјал, големини, дебелина, додатоци и пакување. .Ние ќе ви испратиме точна цена врз основа на вашиот кориснички услов.

П.:Можете ли да произведете според примероците или цртежите?
А:Да, имаме богато искуство во ОЕМ / Услуга ОДМ и соработка со големи брендови за 15 години ,можеме да произведеме по ваши примероци или технички цртежи , можеме да ги градиме калапите за ваши сопствени барања.

П.:Кои се вашите услови за плаќање?
А:Општо прифаќаме LC на повидок или T / T плаќање. За редовни нарачки, Услови на плаќање 30% депозит,целосна исплата пред породувањето.

П.:Кое е водечкото време?
А:Обично трае 45 до 55 денови за прва нарачка по потврда на примерокот и приемот на вашата авансно плаќање.

П.:Дали овие тави ја готват мојата храна многу побрзо?
А: Да. Ова е прибор за готвење со перформанси. Се загрева многу брзо, бидејќи алуминиумот е составен во средината на идот, тој е најдобриот топлински спроводник, и може да се загрее подолго време поради подебелите wallsидови.

П.:Можете ли да гарантирате безбедна и сигурна испорака на производи?
А:Секако, можеме да ви помогнеме да ја испорачате стоката до вашето пристаниште во едношалтерска услуга од страна на нашиот сопствен шпедитер. Нашиот шпедитер ќе ги обезбеди сите документи подготвени навреме како што ви е потребно ,и осигурете се дека испораката на производи е безбедна и безбедна со пакување со многу квалитетен квалитет

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

ПРАВДА СЕГА