3PLY BODY COPPER CLAD FRYPAN

Përshkrim:

This wok is made of 3-ply composited material copper clad with fast and even heat retention, përçueshmëri më e mirë e nxehtësisë me muret më të trasha, madhësi të ndryshme janë të pranueshme.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

3PLY BODY COPPER CLAD FRYPAN

This wok is made of 3-ply composited material copper clad with fast and even heat retention, përçueshmëri më e mirë e nxehtësisë me muret më të trasha, madhësi të ndryshme janë të pranueshme.

Numri i modelit: SC640
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
material: metal
Trashësia: 2.5MM
formë: stright shape cut edge
trup: të përbëra prej 3 materialesh të veshura bakri
kapak: stainless steel 1.0mm 304 kapak
Dorezë dhe çelës: hedhur dorezë çeliku inox dhe çelës si pricture
finish: Non-stick inner and mirror polish outer
shërbim: ODM, OEM në dispozicion
lloj: wok
tipar: Eco-Friendly
Lloji metalik: 3Ply veshur bakri
përbërje: Stainless Steel composite body

Detajet e paketimit

paketim: Qese jo e endur për kapak dhe trup, paketim kuti dhuratash.
4vendoset në një karton master të sigurt
Logo mund të shtypet, shtypje mëndafshi, gravurë & lazer
dizenjimi i logos & paketim si kërkesë e klientit

45ditë pas konfirmimit të porosisë me 30% depozitë

detajet e produktit
model 3PLY BODY COPPER CLAD FRYPAN
madhësi(cm)
28×9.0CM 34×10.0CM
30×9.5CM 36×10.5CM
32×10.0CM 40×11.0CM
material çelik 304 0.5mm + alu. 1.5mm + bakër 0.5 mm
Kushtet e tregtisë
moq
500 PCS
Detaji i dorëzimit 45 -55ditë pas depozitimit
Kushtet e pagesës T / T(30% paraprakisht,70% para dërgesës)


Q:Cilat janë çmimet tuaja?
A:Pricesmimet tona mund të ndryshojnë në varësi të specifikimeve të ndryshme të nevojës së klientit, kryesisht deri në materialin e ndryshëm, madhësive, trashësia, pajisje dhe paketim. .Ne do t'ju dërgojmë çmimin e saktë në bazë të kërkesës tuaj të përshtatur.

Q:A mund të prodhoni sipas mostrave ose vizatimeve?
A:po, ne kemi përvojë të pasur në OEM / Shërbim ODM dhe bashkëpunime të markave të mëdha për 15 vjet ,ne mund të prodhojmë nga mostrat tuaja ose vizatimet teknike , ne mund të ndërtojmë forma për kërkesat tuaja.

Q:Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A:Ne përgjithësisht pranojmë LC në shikim ose pagesa T / T.Për urdhërat e rregullt, Kushtet e pagesës 30% depozitë,pagesa e plotë para dorëzimit.

Q:Cila është koha e drejtimit?
A:Zakonisht duhet 45 në 55 ditë për porosinë e parë pas konfirmimit të mostrës dhe marrjes së parapagimit tuaj.

Q:A janë këto tiganë që gatuajnë ushqimin tim shumë më shpejt?
A: po. Kjo është gatimi i performancës. Ajo nxehet shumë shpejt shkaktojnë aluminin e përbërë në mes të murit, është përcjellësi më i mirë i nxehtësisë, dhe mund të mbajë kohë më të ngrohtë për shkak të mureve më të trashë.

Q:A mund të garantoni shpërndarjen e sigurt dhe të sigurt të produkteve?
A:i sigurt, ne mund t'ju ndihmojmë që të dërgoni mallrat në portin tuaj në shërbimin një-ndalës nga vetë dërguesi ynë. Përgjegjësi ynë do të sigurojë që të gjitha dokumentet të jenë gati në kohë ashtu siç ju kërkoni ,dhe sigurohuni që shpërndarja e produkteve të jetë e sigurt dhe e sigurt me paketim me cilësi shumë të mirë

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI