5Mbështillni të gjithë setin e enëve të mbështjellura të çelikut të veshur 17 copë

Përshkrim:

Ky komplet është bërë nga material çeliku i përbërë me 5 shtresa i veshur me mbajtje të shpejtë dhe të barabartë të nxehtësisë, përçueshmëri më e mirë e nxehtësisë me muret më të trasha, induksion i pajtueshëm. Doreza është projektuar për të qëndruar e freskët kur ngroh gjatë.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

5Mbështillni të gjithë setin e enëve të mbështjellura të çelikut të veshur 17 copë

Ky komplet është bërë nga material çeliku i përbërë me 5 shtresa i veshur me mbajtje të shpejtë dhe të barabartë të nxehtësisë, përçueshmëri më e mirë e nxehtësisë me muret më të trasha, induksion i pajtueshëm. Doreza është projektuar për të qëndruar e freskët kur ngroh gjatë.

Numri i modelit: SC641
Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
material: metal
Trashësia: 2.5MM
formë: Tenxhere në formë të drejtë, tenxhere, hap& buzë brazdë të gjerë
trup: çeliku i përbërë nga materiali 5ply të gjitha të veshura si më poshtë:
0.5mm 304 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm AL3000 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm 430
kapak: 1.0mm kapak sus304
Dorezë dhe çelës: Hedhja e dorezës S / S &çelës si prikturë
Fund:
Fundi i induksionit
finish: pllakë sateni e brendshme dhe polish pasqyrë e jashtme
shërbim: ODM, OEM në dispozicion
lloj: Komplete enësh gatimi
tipar: Eco-Friendly
Lloji metalik: Çelik inox i përbërë i gjithë trupi i veshur
përbërje: 5Vesh me pllakë të mbështjellë të të gjithë çelikut të veshur

Detajet e paketimit

paketim: Qese jo e endur për kapak dhe trup, paketim kuti dhurate.
2vendoset në një karton master të sigurt
Logo mund të shtypet, shtypje mëndafshi, gravurë & lazer
dizenjimi i logos & paketim si kërkesë e klientit

45ditë pas konfirmimit të porosisë me 30% depozitë

detajet e produktit
model 5Mbështillni të gjithë setin e enëve të mbështjellura të çelikut të veshur 17 copë
madhësi(cm)
16 × 8.5 tenxhere cm w / kapak 5 trup
20 × 10.0 tenxhere cm w / kapak 5 trup
20 × 9.5 cm avullore me kapak trup me një shtresë
19 × 9.5 tenxhere cm w / kapak 5 trup
26 × 14 tigan cm me kapak 5 trup
26 × 7.0 cm frypan w / o kapak 5 trupi
26 × 8.0 cm kupola mbulon trupin 5ply
RACK AND 5 CUPS FIT 26CM PAN çeliku me një shtresë
material 0.5mm 304 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm AL3000 + 0,5 mm AL1050 + 0,5 mm 430
Kushtet e tregtisë
moq
500 PCS
Detaji i dorëzimit 45 -55ditë pas depozitimit
Kushtet e pagesës T / T(30% paraprakisht,70% para dërgesës)


Q:Cilat janë çmimet tuaja?
A:Pricesmimet tona mund të ndryshojnë në varësi të specifikimeve të ndryshme të nevojës së klientit, kryesisht deri në materialin e ndryshëm, madhësive, trashësia, pajisje dhe paketim. .Ne do t'ju dërgojmë çmimin e saktë në bazë të kërkesës tuaj të përshtatur.

Q:A mund të prodhoni sipas mostrave ose vizatimeve?
A:po, ne kemi përvojë të pasur në OEM / Shërbim ODM dhe bashkëpunime të markave të mëdha për 15 vjet ,ne mund të prodhojmë nga mostrat tuaja ose vizatimet teknike , ne mund të ndërtojmë forma për kërkesat tuaja.

Q:Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A:Ne përgjithësisht pranojmë LC në shikim ose pagesa T / T.Për urdhërat e rregullt, Kushtet e pagesës 30% depozitë,pagesa e plotë para dorëzimit.

Q:Cila është koha e drejtimit?
A:Zakonisht duhet 45 në 55 ditë për porosinë e parë pas konfirmimit të mostrës dhe marrjes së parapagimit tuaj.

Q:A janë këto tiganë që gatuajnë ushqimin tim shumë më shpejt?
A: po. Kjo është gatimi i performancës. Ajo nxehet shumë shpejt shkaktojnë aluminin e përbërë në mes të murit, është përcjellësi më i mirë i nxehtësisë, dhe mund të mbajë kohë më të ngrohtë për shkak të mureve më të trashë.

Q:A mund të garantoni shpërndarjen e sigurt dhe të sigurt të produkteve?
A:i sigurt, ne mund t'ju ndihmojmë që të dërgoni mallrat në portin tuaj në shërbimin një-ndalës nga vetë dërguesi ynë. Përgjegjësi ynë do të sigurojë që të gjitha dokumentet të jenë gati në kohë ashtu siç ju kërkoni ,dhe sigurohuni që shpërndarja e produkteve të jetë e sigurt dhe e sigurt me paketim me cilësi shumë të mirë

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI